Follow by Email

6 Aralık 2012 Perşembe

White Shirt

   Stilinizi tamamlayan bazı parçalar vardır, klasikler. Bir siyah ceket mesela ya da bir kot, hayatınız boyunca en mükemmelini bulmaya çalıştığınız ve bir beyaz gömlek. Carolina Herrega beyaz gömleği mükemmelleştirmeyi seçmiş. Bir eteğin üzerine bir ceketin içine, serbest günde, üniformada her şeyin içine giyebileceğiniz, dışına taşırabileceğiniz bir gömlek koleksiyonu hazırlamış. Kendisi de beyaz gömleğin sadık bir hayranı. Klasik tasarımlara gelince hem kalite hem de en küçük çizgi dahi çok etkiliyor. Carolina Herrega hazır giyim markası da "White Shirt" koleksiyonunu bunu çok iyi bilenler için tasarlamış. Beyaz gömlek insanın içinin güzelliğini dışa yansıtan, pür beyazlık ve ışıltı veren bir parçadır. Öte yandan kalitesiz, rengi soluk ve kötü kesim bir beyaz gömleğin size verebileceği hiçbir şey yoktur. En kötüsü de klasiğin kötü taklitidir çünkü aslında gördüğünüz asla yoktur. Bu durumda mükemmel bir klasik parça da en çok yatırım yapılmayı hakedendendir nitekim size paranızın kuruşu kuruşuna hakkını verir. İşte bu mükemmel parçalardan bir kaçı(ve tabii ki hepsi CH Paris butiğinde) : 


There are some pieces to complete your style, classics. A black jacket for example, or jeans, that you spend your life to find the perfect one and a white shirt. Carolina Herrega has chosen to create that one. She created a collection which you can wear it on a skirt, in a jacket, or on a uniform. She is also a loyal fan of white shirts. She designed this collection to the people who knows that when it comes to the classic designs, like the quality, even a little line is important. A white shirt reflects your inner beauty to your appearance, and gives you a pure white brightness. On the other hand a cheap, faded-colored, bad-shaped white shirt can't give you anything. And the worst is when you fake a classic piece, You will never get the look of the original one.
In this case a perfect classic piece deserves to invest your money, and it gets your money worth. Here are some of the perfect pieces (and all of them are in CH Paris boutique of course) : 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder