Follow by Email

15 Ocak 2013 Salı

The Carrie Diaries


Yeni dizimiz: The Carrie Diaries. Junior Carrie Bradshaw kendini keşfediyor. Candece Bushnell'in kitabıyla ne kadar alakalı bilemiyorum kitabı okumadımSex And The City hayranlarının beklentisini karşılar mı bilmem ama Carrie varsa ben de varım derim! Sex And The City'nin aksine bu sefer daha genç kızlar kitlesine hitap ediyor tabii. Bugün ilk bölümü yayınlandı. İlk bölüm için fena değil. İleride daha çok ses getireceğine inanıyorum.

New Serie: The Carrie Diaries. Junior Carrie Bradshaw discovers herself. I don't really know how much it's related Candece Bushnell's book, I haven't read it. I'm not sure if it fullfills the expectations of Sex And The City fans but I'm in if Carrie is! On the contrary this time it's mostly for teenagers. First episode came out today. I believe that it will be spoken more very soon.


Carrie Bradshaw'ı AnnaSophia Robb canlandırıyor. Bir Sarah Jessica Parker değil tabii ama sempatik bence zamanla iyice kafamızda role oturucağına inanıyorum. Tabii ki modaya düşkün, aşk hayatı karışık olucak. Bunun yanı sıra bir de annesini kısa bir süre önce kaybetmiş. Evde sürekli sorun yaratan asi küçük kardeşi Dorrit var. Tüm bunların yanı sıra Manhattan'da aldığı stajla
 kendini keşfedip, yeni bir hayat kurmak peşinde. Bakalım görelim neler olacak :)

AnnaSophia Robb playes Carrie Bradshaw. Well she is not Sarah Jessica Parker but I think she is very sympathetic and with time she will fit to the caracter even more. Of course style-conscious, a  has a complicated love life. Besides she lost her mom a while ago. There is also her rebellious little sister, Dorrit. Furthermore she gets an internship at Manhattan and discoveres herself and wants to start a new life. We'll see what happens :)


Sağdan Sola:
-Maggie: Carrie'nin sırlarla dolu arkadaşı.
-Walt: Maggie'nin sevgilisi ama anladığım kadarıyla gay olduğunu keşfetmek üzere.
-Mouse: Carrie'nin en yakın arkadaşlarından biri.
-Carrie
-Sebastian: Asıl oğlan.

Right to the Left:
-Maggie: Carrie's friend, full of secrets.
-Walt: Maggie's boyfriend but I guess he's gonna discover he is gay.
-Mouse: One of the best friends of Carrie.
-Carrie
-Sebastion: The boy.

Moda gençlik dizileriyle de buluşunca orada ben bitiveriyorum. Hem Gossip Girl'ün bitmesiyle bir boşluğumuz vardı, hemen arkasından bu güzel oldu. Madem öyle tüm gözler Carrie'de. Hadi size iyi seyirler!

When fashion meets series that's where I come out. We had a blank spot with Gossip Girl's ending, is good that this serie came just after. So all eyes on Carrie! Have a good time!


1 yorum:

  1. ben de seyrettim ilk bölümü, carrie diaries kitabındakiyle paralel gidiyor ama kitapta satc'de anlatılanlarla uymayan detaylar var, umarım dizide bu karmaşaya bir son verilir. fazla fazla gençlik dizisi gibi geldi, artık biraz sıkmakla beraber seyredeceğim evet ^^

    YanıtlaSil