Follow by Email

25 Ekim 2012 Perşembe

TREND : BU SEZONUN DESENLİ TAKIMLARI



      Bu sezonun rengarenk takımları, beni en büyüleyen trend olabilir. Match&match cesur riskli ama tam bir dahi işi. Dahi demişken tabii ki desenleriyle Miccua Prada bu sezon kendini hiç durdurmamış böyle göz doldurucu koleksiyonlar da ondan çıkar zaten. Kendisi desenler konusunda bir dahi. Bu sezonu hiç unutabileceğimi zannetmiyorum açıkçası. Resmen bize desen mi istediniz? Hahahaha alın bakalım! demiş. Sanki bu trend onun için yaratılmış.

This seasons colourful suites might be the most fascinating one. Match&match, bold, risky but genius. As we said genius, Miccua Prada coudn't stop herself this season, collections like these we can wait from her. She is brilliant when ts comes to print. I don't think I could forget this season. It's like a joke, "You said print! Here is your print!" This trend is invited for her.


Prada
 

Miu Miu


Bu desenler bana bir başka print dahisini hatırlatıyor : Mondo Guerra
Project Runway 8.sezon yarışmacısı. Desenler için deli gibi yeteneği vardı her bölüm bu sefer napıcak acaba diye bekler dururdum ve her seferinde tekrar şaşırtırdı.

These prints remindes me of an other print genius : Mondo Guerra
He was at Project Runway season 8. He has this incredible talent for print and each time I was waiting for his design and he would have suprise each time.



Bu trendin bir başka hakkını veren Kenzo ve Paul Smith'den de bu lookları çok beğendim. Paul Smith olaya bir başka yerden bakıp kendini bize hayran bırakmış. Klaslığında hiç ödün vermemiş.

I also like this look from Kenzo and Paul Smith who did qualify this trend. Paul Smith did look from an other perspective and he didn't compromise from his coolness.


KENZO


Paul Smith



Siz bu de benim kadar bu trendin hayranı mısınız? Koton'da bulabileceğiniz bir kaç parçaya belki göz atmak istersiniiz.

Are you also a fan of this trend? You maybe wanna take a look at Koton where you can find some pieces.



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder